פותחים על הכל! אמיר כהנוביץ’ בראיון חג

Picture of רועי למפרט

רועי למפרט

אמיר כהנוביץ ריבית אפס

האם בנק ישראל פספס בתחזיות?

לקחתי את אמיר כהנוביץ’ לשיחה על עליית הריבית שביצע בנק ישראל, על תחזיות האינפלציה לעומת המציאות המתהווה, על שוק המט”ח בשנה הקרובה ועל הצורך בפיזור גיאוגרפי של השקעה והפתרון שהפניקס מציגים – בלקרוק.

אני ממליץ לצפות באחד הראיונות המעניינים שיצא לי לעשות לאחרונה

מדוע הפניקס מחזיקה כמעט 50% מהתיק שלה בחו”ל?

שוחחנו ארוכות על הבשורה המדהימה של בלקרוק בשיתוף הפעולה עם הפניקס, אבל לא שענינו על השאלות הקשות:

  • בנק ישראל תמחר עליית ריבית של 1.5% בשנה הקרובה, אבל הוא בעיקר פיספס. ציפיות אינפלציה אינן עולות בקנה אחד עם המציאות והצפי לעליה מזערית של הריבית גם הוא לא התממש עם העליה הראשונה  מזה שנים, שנעשתה החודש. האם ניתן לסמוך על התחזיות הקיימות של הבנק?
  • איך מושפע ועוד יושפע השקל אל מול המטבעות המובילים – האם אנחנו צפויים לראות שוב התחזקות משמעותית של השקל?  
  • פיזור בתיק ההשקעות: לא רק בוורטיקלים, אלא גם בגיאוגרפיה. מדוע חייב להיות פיזור גיאוגרפי בתיק הספציפי של משקיע? ההמלצה של כהנוביץ’ היא שכל לקוח חייב להחזיק סביב ה50% מהתיק בהשקעות בחו”ל. הפתרון הפשוט והטוב שהפניקס מציעים נותן בראש לכל צורת השקעה מורכבת ויקרה.
  • מדוע הפניקס מחזיקה כמעט 50% מהתיק שלה בחו”ל? כדאי להאזין לתשובתו המלומדת של כהנוביץ’

הבשורה: בלקרוק בשיתוף פעולה עם הפניקס

עוד שוחחנו  על הבשורה המדהימה של בלקרוק בשיתוף הפעולה עם הפניקס.

היתרונות:

א. עלויות נמוכות משמעותית יותר בכל ניהול של תיק השקעות רגיל בחו”ל.

ב. יכולות ההשקעה המדהימות והידע שיש לחברה כמו בלקרוק שמנהלת 6.5 טרליון דולר ב-70 משרדים בעולם – ואיך הפניקס משתמשת במידע הזה.

ג. נושא מס העיזבון הקיים בהשקעות הישירות בארה”ב – ואיך התוכנית של הפניקס ובלקרוק פותרת את החשיפה.

****

פרסום זה אינו מהווה תחליף לייעוץ ו/או שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים לכל אדם. המידע המובא לעיל הינו על בסיס נתונים המתקבלים מאתרים כלכליים ו/או אתרים של עורכי מדד ועל כן המידע עלול לכלול מידע שגוי ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינוים אחרים. אין לראות במידע זה כמידע שלם וממצה וכי אין בתשואות ובנתוני העבר כדי להעיד על תשואות ו/או נתונים בעתיד. לכותב עשוי להיות מעת לעת עניין במידע המוצג במסמך זה ו/או נכסים הקשורים במידע כאמור.

עוד לקרוא במגזין:

רפורמת מסלולי ההשקעה

רפורמת מסלולי ההשקעה – עושים סדר בבלגן

רפורמת מסלולי ההשקעה של רשות שוק ההון תכנס לתוקפה ב-1/7/2024: רועי למפרט וערן שמחון מהראל ביטוח עושים סדר בפרטי הרפורמה וכיציד היא עומדת לשנות את השוק: שינויים הצפויים, השפעת הרפורמה על החוסכים וצעדים אופרטיביים לחוסכים ולמשקיעים. עוד וובינר מבית למפרט פמילי אופיס

קרא עוד »
חשבון השקעות בארצות הברית

ניהול חשבון השקעות בחו”ל: הכירו את אינטראקטיב ישראל

רבים ממשיכים להתעניין באפשרויות לניהול חשבון השקעות בחו”ל. הפעם ערכתי ראיון עם גלעד בצרי, מנכ”ל אינטראקטיב ישראל. על האפשרויות העמודות בפני משקיע ישראלי לפזר השקעות בין גיאוגרפיה, מטבעות, מכשירי השקעה ומוסדות פיננסיים

קרא עוד »
תיק אגח לפדיון

תיק אגח לפדיון – שיחה עם מומחים

תיק אג”ח לפדיון – נושא שרבים מלקוחות המשרד מתעניינים בו לאחרונה, ולא בכדי. רועי למפרט בשיחה עם עמית אלשייך, סמנכ”ל שיווק ומכירות ויוסי לב, משנה למנכ”ל ומנהל השקעות ראשי ב”פעילים” – על תיק אג”ח לפדיון. מהו ומה היתרונות שלו למשקיעים ובייחוד בתקופה זו של תחילתה של ירידת הריבית

קרא עוד »

שנחזור אליך?

תודה שנרשמת לניוזלטר שלנו.

כדי לא לפספס אף הזדמנות להשקעה
כדאי לבדוק את טאב ה-Promotions שלך מדי פעם ואפילו להעביר את המייל ל-Inbox

מבטיחים לא לשלוח ספאם!