תחומי מומחיות – לקוחות עסקיים

השקעות לבעלי עסקים

  ניתוח השקעות מלא. התאמות מדויקות לבעלי שליטה, הכוללות מרכיבי עלות ובדיקת מיסוי, ביטוח, ניתוח הגוף המנהל, ניהול סיכונים חיצוני ואובייקטיבי.

  השקעות - טיפול בתיקי נוסטרו. מתוך חשיבה על גמישות וצרכי בעל העסק, נבנים אצלנו תיקים מיוחדים המאפיינים את העסק הספציפי.

  השקעות מיוחדות בנכסים אלטרנטיביים. בשוק ההון קיים צורך אקוטי ביצירת אלוקציה (פיזור) שתייצר יציבות בתיק ההשקעות גם כשהשוק יורד. ע"י השקעה בנכסים שיהיו אדישים לשינויים בשוק, אנחנו מייצרים יציבות ומפחיתים את רמת החשיפה.

ניהול סיכונים לעסק

בעולם ההשקעות פוטנציאל הרווח עשוי לסנוור גם את המשקיע המנוסה ביותר. מנהל תיק השקעות אחראי יודע כי ניהול סיכונים הוא הסרגל איתו ניתן לייצר תשואה אמיתית לאורך זמן.  

הימור פיננסי משמעו החלטה לאור פוטנציאל הרווח בלבד. ניהול סיכונים לוקח ביחד עם פוטנציאל הרווח, גם את מחיר הטעות. מחיר הטעות הוא גורם מכריע בהחלטה האם להיכנס להשקעה.

לקוחותינו בעלי העסקים מקבלים את כל המידע ההכרחי בניהול השקעות העסק, את מכלול הסיכונים החבויים בכל החלטה ובכל השקעה. זאת בעזרת ניהול סיכונים חיצוני ואובייקטיבי שנשען על דוחות, תחקור וניתוח הסיכונים הפיננסיים של תיקי ההשקעות. כך אנחנו גם יכולים להשוות את פרמטר הסיכון בין תיקים שונים ולהגיע להחלטות מושכלות עבורם ועבור העסק.

מימון

אנחנו פועלים בשיתוף עם גופי המימון ואנשי המקצוע המובילים בישראל בתחום האשראי

כפמילי אופיס, יש לנו היכרות מעמיקה עם סך תיק הנכסים של כל אחד ואחת מלקוחותינו, מה שמאפשר לנו להוביל אותם אל עבר החלטה פיננסית נכונה ומדויקת להם ולעסק שבבעלותם.

פתרונות מימון ואשראי. היכרות מלאה עם דרישות עולם האשראי החוץ בנקאי והמוסדיים. לבעלי מחזור של 5 מיליון ₪ ל-50 מיליון ₪.

מיזוג ורכישה של חברות, תיווך לקרנות (פימי, פורטיסימו) וכן תיווך בין לקוחותינו.

מימון נדלן בארץ, כחלק מפיזור ההשקעה. בעל בטוחות חזקות ובליווי תאגיד אשראי.

ביטוח ופנסיה

  מעקב פנסיוני מדויק. נכון להיום 15 מליארד שקלים בלתי משויכים נמצאים אצל חברות הביטוח בחשבון מעבר ללא דורש. אנחנו מבצעים בדיקת הפקדות כוללת ומעקב צמוד ודואגים לוודא שכל הפקדות לקוחותינו ימצאו את דרכן לחשבונם.

  בקרת איכות פיננסית. נכון להיום קיימות טעויות רבות בחישוב צבירת הכספים בתוכניות החיסכון הפנסיוניות. אלה כוללות חוסר הצמדה, אי התחשבות במנגנוני בונוס ואי ביצוע שינויים שנדרשו על ידי המבוטח. שירות זה מומלץ לכל בעל פוליסה טרום שנת 2001.

  מרכזיות לפיצויים. ביצוע תהליך מלא לפי חוזר משרד האוצר, פירוק ו/או טיפול בעודפים גם אל מול בית הדין לעבודה.

תודה שנרשמת לניוזלטר שלנו.

כדי לא לפספס אף הזדמנות להשקעה
כדאי לבדוק את טאב ה-Promotions שלך מדי פעם ואפילו להעביר את המייל ל-Inbox

מבטיחים לא לשלוח ספאם!