ניהול נכסי הון

משפחות עתירות נכסים הן כמו עסק מצליח שחותר להביא את ביצועיו לשיאים חדשים. הכיוון ברור: למקסם נכסים ורווחים במסגרת של ניהול סיכונים שקוף ומתוכנן.

לנכסי המשפחה קיימים מגוון של ערוצי ניהול שונים, לא תמיד הם פועלים בהלימה זה עם זה – יועץ ההשקעות בבנק מחד ומנהל תיקי ההשקעות מאידך, רואה החשבון, יועץ המס, יועץ המשכנתאות, סוכן הביטוח, עורך הדין וכמובן לא מעט יועצים מטעם עצמם.

כל אחד מהם מומחה בתחומו, אך אין הם פועלים בזירה אחת משותפת, אלא בזירות שונות בעלות מאפיינים שונים, תנודתיות ודינמיקה שונה של שווקים, חקיקה ורגולציה רלוונטית שונות ומשתנות ועוד.

הנכסים מגוונים וזירות הפעולה שונות, אך הן משפיעות זו על זו. והעובדה שמשפחה הצליחה לצבור הון רב ונכסים, אינה מבטיחה הבנה מעמיקה של מגוון המוצרים הפיננסיים העומדים לרשותה ולא את הידע בניהול נכון והוליסטי של ההון שנצבר.

וכך, ריבוי ערוצי הניהול עלול להוביל לבחירות לא נכונות, למענה על צרכים נקודתיים וללא ראייה מערכתית כוללת. פערים גדולים עלולים להיווצר בין המצוי לרצוי, בין היעדים לפעילות בפועל. 

הצורך, אם כך, הוא בבחירות נכונות

הצורך

הפתרון

שיקוף חכם: המידע הופך לדו"ח מרוכז

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. למפרט פמילי אופיס מנהל נכסיהן של משפחות עתירות הון מתוך הבנה מעמיקה ורחבה של צורכי המשפחה, יעדיה הפיננסיים, החלומות שלה והמקום אליו היא מבקשת להגיע.

אנחנו מתפקדים בפועל כמנהלי הכספים, ההשקעות והסיכונים האישי של המשפחה ובונים תוכנית השקעות הוליסטית שמתחשבת בכלל הפרמטרים הפיננסיים השונים, בדינמיקה המשתנה של שווקים, במיסוי וברגולציה. 

ניווט נכון בזירה דינמית

ההון הפנוי של לקוחותינו מיועד להפוך למכפיל כוח פיננסי דרך השקעות חכמות ומיוחדות שנבחרות בקפידה על ידינו, ומאושרת לאחר בדיקת ניהול סיכונים קפדנית כדי לאפשר לכל משפחה מקסימום תשואה במינימום חשיפה.

לכל אחד ואחת מלקוחותינו אנחנו מתאימים פתרונות פיננסים Custom Made שנבנים בשילוב כוחות של מומחי השקעות ומומחים מעולמות הפיננסיים, המיסוי, המימון, הפנסיה והביטוח בישראל.

אנחנו מלווים כל אחד ואחת מלקוחותינו באופן צמוד ועם היד על הדופק ומעדכנים את דרכי הפעולה בהתאם לשינויים בשווקים מחד ובצרכי המשפחה מאידך.

אנחנו פועלים בזירה דינמית ומשתנה. המומחיות שלנו מייצרת לכלל לקוחותינו שקט נפשי ותוצאות בשטח גם כשהמים סוערים.  

היתרונות

תודה שנרשמת לניוזלטר שלנו.

כדי לא לפספס אף הזדמנות להשקעה
כדאי לבדוק את טאב ה-Promotions שלך מדי פעם ואפילו להעביר את המייל ל-Inbox

מבטיחים לא לשלוח ספאם!